Mae Stuudio kunsti mõistatus

Mae Studio on anonüümse Paper Collective kunstniku kunstiline projekt ja pseudonüüm. Voolavad abstraktsioonid ja rikkalikud maalitud tekstuurid loovad pehmeid geomeetrilisi kompositsioone, mis on seinal peaaegu skulptuurilised elemendid.
Tänu pikaajalisele ja produktiivsele koostööle Paper Collective'iga on Mae Studio praeguses Paper Collective'i kollektsioonis ligi 20 kunstiteost. Mida me aga tegelikult teame pseudonüümi taga olevast anonüümsest kunstnikust. Lugege edasi, kui püüame sellel viimasel stuudiokülastusel saada rohkem teavet meie salapäraselt Paper Collective'i kunstnikult.

"Mind inspireerivad inimesed, nende liikumine ja side nende vahel."
Mae Stuudio
Nikolai:
Ehkki töötate pseudonüümi all, kas saate enda ja oma tausta kohta veidi teavet jagada?

Mae stuudio:
Akadeemilise kunstnikuna, kes on töötanud üle kümne aasta moetööstuses, otsustasin ühel eluhetkel naasta kunsti juurde ja teha seda täiskohaga.

Nikolai:
Palun rääkige meile natuke oma kunsti inspiratsioonist.

Mae stuudio:
Mind inspireerivad inimesed, nende liikumine ja side nende vahel, vastandite, kontrastide, värvide või kujundite tabamine, mis üksteist antud ruumis täiendavad.

Nikolai:
Kas saate kirjeldada oma tööprotsessi? Nt. Kas alustate visanditest või alustate tühjast lõuendist ja voolate vabamalt?

Mae stuudio:
Ma ei alusta kunagi visanditega. Kujutan kujundeid oma mõtetes ette ja projitseerin need otse paberile või lõuendile. See muutub sageli keeruliseks protsessiks, kus on palju kihistamist ja "otsimist" töötamise ajal, mille tulemuseks on sügavam kompositsioon, mis näitab tööprotsessi kui tahes lihtne ja "täiuslik".

Nikolai:
Kas saaksite meile natuke rääkida oma Paper Collective'i kollektsioonidest?

Mae stuudio:
Kõigil tükkidel, mille olen paberikollektiivi jaoks teinud, on midagi ühist. Lihtne, kuid mänguline abstraktne kujund, mida vaataja võib lõputult tõlgendada. Tumeduse ja heleda, orgaanilise ja terava, pehme ja tugeva kontrast on peamised elemendid, mida püüan väljendada.

Mae Stuudio postrid leiate Paper Collective brändi alt.

Tekst ja pildid www.papercollective.com