Soodushind

PROBIOTIC CRAFT lõhnaaine SENSATION 10 ml

5.00

10 laos

Kirjeldus

Looge oma kodule just teile endale sobiv meeleolu! Täitke oma kodu romantikaga lisades SENSATION lõhnaainet oma pesu- ja puhastusvahenditele.

100% looduslikust toorainest koosnev lõhnaaine SENSATION, millesse on lisatud piparmündi, petitgrain (Citrus aurantium ssp. amara), tee, apelsiniõe ja guaiaki puidu lõhnanoote.

Kasutamine:
Pesu pesemisel lisage mõni tilk lõhnaainet lisaks pesupehmendile pesumasina sahtlisse.

Pesu kuivatamisel piserdage mõni tilk lõhnaainet villakuivati pallile või valgele puuvillasele riidele ning visake see kuivatisse. Reguleerige lõhna kogust vastavalt sellele, kui tugevat lõhna soovite.

Nõude käsitsi pesemisel lisage kraanikaussi vette paar tilka lõhnaainet. Reguleerige lõhna kogust vastavalt sellele, kui tugevat lõhna soovite.

Põranda puhastamiseks lisage mõni tilk lõhnaainet oma põrandapesuveele. Reguleerige lõhna kogust vastavalt sellele, kui tugevat lõhna soovite.

Vannitoa puhastusvahendi, universaalse puhastusvahendi ja lõhnaeemaldaja lõhnastamiseks lisage lõhnaaine otse pudelisse ning raputage seda. Reguleerige lõhna kogust vastavalt sellele, kui tugevat lõhna soovite.

Koostisosad: Limonene, Linalool, Nerolidol, Citral, Linalyl acetate, l-Carvone, Menthol, beta-Pinene, Myrcene. Declaration of Allergens: Limonene, Linalool, Citral, Geraniol, Farnesol, Coumarin, Citronellol.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “PROBIOTIC CRAFT lõhnaaine SENSATION 10 ml”