Soodushind

PROBIOTIC CRAFT lõhnaaine RELAXATION 10 ml

5.00

10 laos

Kirjeldus

Looge oma kodule just teile endale sobiv meeleolu! Täitke oma kodu rahuga lisades RELAXATION lõhnaainet oma pesu- ja puhastusvahenditele.

100% looduslikust toorainest koosnev lõhnaaine RELAXATION, millesse on lisatud pirni, aniisi, jasmiini, neroli, meloni, vetikate, aloe vera ja meremineraalide lõhnanoote.

Kasutamine:
Pesu pesemisel lisage mõni tilk lõhnaainet lisaks pesupehmendile pesumasina sahtlisse.

Pesu kuivatamisel piserdage mõni tilk lõhnaainet villakuivati pallile või valgele puuvillasele riidele ning visake see kuivatisse. Reguleerige lõhna kogust vastavalt sellele, kui tugevat lõhna soovite.

Nõude käsitsi pesemisel lisage kraanikaussi vette paar tilka lõhnaainet. Reguleerige lõhna kogust vastavalt sellele, kui tugevat lõhna soovite.

Põranda puhastamiseks lisage mõni tilk lõhnaainet oma põrandapesuveele. Reguleerige lõhna kogust vastavalt sellele, kui tugevat lõhna soovite.

Vannitoa puhastusvahendi, universaalse puhastusvahendi ja lõhnaeemaldaja lõhnastamiseks lisage lõhnaaine otse pudelisse ning raputage seda. Reguleerige lõhna kogust vastavalt sellele, kui tugevat lõhna soovite.

Koostisosad: Badian Anethol, Phenylethyl alcoho, cis-3-Hexen-1-yl acetate, Benzyl acetate, Acetate neryle. Declaration of Allergens: Benzyl alcohol, Limonene.

 

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “PROBIOTIC CRAFT lõhnaaine RELAXATION 10 ml”