Soodushind

PROBIOTIC CRAFT lõhnaaine NATURE 10 ml

5.00

10 laos

Kirjeldus

Looge oma kodule just teile endale sobiv meeleolu! Täitke oma puhta ja värske meeleoluga lisades NATURE lõhnaainet oma pesu- ja puhastusvahenditele.

100% looduslikust toorainest koosnev lõhnaaine NATURE, millesse on lisatud piparmündi, sidruni, roosi, kannikese, rohelise tee ja guaiaki puidu lõhnanoote.

Kasutamine:
Pesu pesemisel lisage mõni tilk lõhnaainet lisaks pesupehmendile pesumasina sahtlisse.

Pesu kuivatamisel piserdage mõni tilk lõhnaainet villakuivati pallile või valgele puuvillasele riidele ning visake see kuivatisse. Reguleerige lõhna kogust vastavalt sellele, kui tugevat lõhna soovite.

Nõude käsitsi pesemisel lisage kraanikaussi vette paar tilka lõhnaainet. Reguleerige lõhna kogust vastavalt sellele, kui tugevat lõhna soovite.

Põranda puhastamiseks lisage mõni tilk lõhnaainet oma põrandapesuveele. Reguleerige lõhna kogust vastavalt sellele, kui tugevat lõhna soovite.

Vannitoa puhastusvahendi, universaalse puhastusvahendi ja lõhnaeemaldaja lõhnastamiseks lisage lõhnaaine otse pudelisse ning raputage seda. Reguleerige lõhna kogust vastavalt sellele, kui tugevat lõhna soovite.

Koostisosad: Declaration of Allergens: Citral, Citronellol, Coumarin, Limonene, Farnesol, Geraniol, Isoeugenol, Linalool.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “PROBIOTIC CRAFT lõhnaaine NATURE 10 ml”